Ana Sayfa Blog Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil Uygulama Yapan Firmalar KASTAMONU REKLAM

KASTAMONU REKLAM ile çok kolay şekilde, mobil uygulama geliştirme ve yönetme alanlarında destek alabileceğinizi biliyor muydunuz? İletme ya da kişisel girişimciler için özel olacak şekilde, sadece dakikalar içinde Android ya da Iphone uygulamalarına sahip olabilirsiniz. Mobil uygulamanızda sizler için hazırlanan, gelişmiş web arayüzüne, çözüme odaklı bilgi ağına, indirim kuponları, video ve resim, RSS besleme ile sosyal medya bağlantılarına sahip olabilirsiniz. Tüm beklentilerinize yanıt verecek, mobil uygulama yapan firmalar arasında özel yere, Hükümdar Bilişim sahiptir!

Öncelikle, belirli bir şablon belirlemelisiniz; faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre özellikle barındıran, özel menü seçeneklerine sahip, hazır format üzerinde seçiminizi yapın.

İkinci aşamada, belirlediğiniz şablon üzerinde düzenlemeye geçebilirsiniz. Kuşkusuz seçeceğiniz renkler, faaliyetlerinize göre tercih edildiğinde daha anlamlı görünecektir. Bununla birlikte, uygulama sepetim üzerinde kontrol panelini kullanarak, işletmeye ait bilgiler, renk düzenleme ve resim ekleme seçeneklerini tekrar düzenleyebilirsiniz.

Kuşkusuz mobil yazılım firması için seçmiş olduğunu içerikler oldukça değerli olacaktır. İçeriğinizi düzenlemeyi ihmal etmeyin; Herhangi bir şekilde kod bilgisine sahip olmadan da, işletmeye ait yeni bilgileri ekleyip, güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Kendi işini kendi yapacaklar için son aşamaya neredeyse gelindi! Kolayca yayınlama seçeneği ile mobil uygulamanıza ait kaynak kodları ile APK indirdikten sonra, App Store ya da Google Play üzerinde hemen yayınlamanın keyfine erişin.

Görüldüğü gibi mobil yazılım üretmek için engin bir yazılım tecrübesine her zaman ihtiyacınız olmayabilir. Ancak buna karşılık, kurumsallıktan ve kaliteden ödün vermek istemeyenler, tasarım işlerini alanın uzmanı olan Kastamonu Reklam'a bırakabilir. Bu sayede içerikleriniz istediğiniz şekilde, ergonomik ve kullanım kolaylığı sunan özel yapıda ve tasarımda olacaktır.

 

Kendi Mobil Uygulaması için Zamanı Olmayanlar Buraya: Kastamonu Reklam!

Kimi zaman, profesyonelliğin getirilerinden doğrudan yararlanmak ağır basabilir. Buna karşılık kimi zamanda, kendinize ayıracak yeteri kadar zamana vaktiniz olmayabilir. Tüm nedenlerinize özel, kurumsal cevabı bulabileceğiniz adresi sizler için açıklıyoruz; Kastamonu Reklam! Mobil yazılım firması olarak faaliyet gösteren işletme, sizler için zamanı ve tasarımı değerli kılacak çözüm önerilerini, başarılı şekilde geliştirir.

 

Sizin için ve öncelikle kurumsal kimliğinize yönelik, maliyeti oldukça makul, sizleri memnun edebilecek çözüm önerileri geliştirebiliriz.  Süreçlerimizi sizler için açıklıyoruz;

 

Kastamonu Reklam ile iletişime geçmenizin hemen ardından, tasarım adımlarının sağlıklı koşullarda atılması amacıyla, mobil uygulama geliştirme temsilcilerimizden biri, ayrıntılı iletişim kurma amacıyla, sizinle iletişime geçer.

İhtiyaçlarınızı bire bir tespit eden temsilcimiz, günlük rutinleriniz aksamadan, ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü getiren mobil uygulama, dönemin teknoloji doğrularına göre, geliştirilir,

Son aşamada, sizin de onayınızı aldıktan ve memnuniyet oranının maksimum seviyede gerçekleştiğinden emin olduktan sonra, Google Play ile App Store üzerinde mobil uygulama yayına başlatılır.

Zaman sizler içinde değerli ise, kurumsal kimliğinize uygun mobil uygulama tasarımından yararlanmak üzere, mobil uygulama yapan firmalar ile doğrunda iletişime geçebilirsiniz. Hükümdar Bilişim, sektöre göre hazır ya da özel tasarım modelleri ile destek sunmaya devam etmektedir.Kişi ya da kurum ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte, mobil uygulamalar nasıl yapılır, öğrenmek ister misiniz?

0 (850) 304 74 14Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Whatsapp İletişim